Toptan Meyve, yetiştiricileri, tüketicilerine her daim pazar oluşturabilecek yeterlilikte olmalıdır. Toplu bir şekilde satın alınacak meyvenin yalnızca tedarik edilmesi yeterli değildir. Üretilen ve satışa hazır hale getirilen meyvelerin tüketici tarafından pazarlanacağı yerde tedarikçisinin olması tüketicinin faydasına olacaktır. Uzun yıllardır meyve sektöründe önemli bir yere sahip olan Burhan Tarım üretimden satışa hizmet vermektedir. Hijyen koşullarına uygun bir şekilde meyve depolarında saklanan meyveler, firma bünyesinde tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. Tüketicilerin bulunduğu bölgelere perakende satış yapan Burhan Tarım, müşterilerine pazar oluşturmayı da ihmal etmemektedir.

Toptan Meyve Nasıl Alırım?

Toptan meyve alışı yapmak isteyen tüketicilerin, satın alma işlemlerinden önce güvenilir firmalar ve opsiyonel firmalar bulmaları gerekmektedir. Üretim ve depolanma kadar tedarikçi firmanın dağıtım kanalları da meyve alımında çok önemlidir. Üreticiden çıkan ürünler, toptancı, perakendeci ve en son tüketiciye ulaşır. Ürünlerin tüketiciye taze bir şekilde ulaşmasında ve tüketicinin ürününü pazarlaması konusunda Burhan Tarım hizmetlerine devam etmektedir. Güvenilir ve kaliteli pazarlama sektöründe işinin ehli Burhan Tarım, meyve tedarikçisidir. Firmanın sitesi üzerinden müşteri danışmanı ile iletişime geçip kolayca meyve siparişi verilebilmektedir.

Toptan Meyve Pazarı

Toptan meyve sektöründe üreticiden tüketiciye pazarlama kanalları ile ürünleri depolayıp teslim etmek tedarikçinin görevidir. Ancak sadece sipariş alıp müşteriye ürünlerini teslim etmek yetmez. Meyve pazarı içerisinde ürünlerin teslim edildiği bölgede pazarlama işlemlerinde de tüketiciye destek sağlanması gerekir. Sektörde yılların verdiği birikim ile pazarlama ağını oluşturmuş olan Burhan Tarım, tedarikçi ve pazarlamacı rolünü benimsemiştir. Merkez dağıtım deposundan ileri teknoloji ile üretimi ve pazarlaması sağlanan ürünler, bir çok bölgeye dağıtılmaktadır.

Toptan Meyve Fiyatları

Toptan meyve satışlarında üreticiler, düşük fiyatlardan pazarlarda, hallerde veya sokaklarda satış yapabiliyorlar. Bu platformlarda tüketiciye sunulan ürünler direk üreticiden geldiğini düşündüklerinden ucuz gelmektedir. Üreticinin ürettiği, pazarlarda satılan meyvelere aracı kişiler ek fiyat koyduklarından ürünler daha pahalıya gelmektedir. Ürün tedarik edildikten sonra ürünün depolanıp, pazarlanmasına olanak veren Burhan tarım, daha uygun fiyatlardan satış yapmaktadır. Müşterilerine istedikleri meyveleri tedarik ettikten sonra pazarlama ve perakende sürecinde de müşterilerinin yanındadır. Firma ayrıca dolaylı pazarlama trafiğinde sebze ve meyve üretiminden satışına kadar güvenli bir şekilde tüketiciye ulaştırır. Türkiye’de toplam 200’den fazla toptancı ve meyve haliyle çalışan olan firma piyasa fiyatlarının altında satışlar yapmaktadır. Firma ile detaylı bilgi ve telefon numarasına sitemizden ulaşabilirsiniz.